Projekty Instalacji Przeciwpożarowych

Projektujemy Instalacje Przeciwpożarowe zgodne z przepisami prawa budowlanego i ochrony przeciwpożarowej, z uwzględnieniem ich skuteczności w:

  • wykrywaniu
  • powstrzymywaniu
  • kontrolowaniu
  • gaszeniu pożaru na wczesnym etapie

Stosujemy systemy biernej i aktywnej ochrony przeciwpożarowej, w zależności od wymagań klienta i etapu realizacji inwestycji.

projekty instalacji przeciwpożarowych

Instalacje oparte na wydajności

 Aby instalacje przeciwpożarowe były nie tylko zgodne z obowiązującymi przepisami, ale również wydajne, konieczna jest współpraca właścicieli, projektantów, konsultantów i przedstawicieli PSP. W INTelectro na każdym etapie projektowania instalacji przeciwpożarowych współpracujemy ze sobą, aby uzyskać jak najlepsze i skutecznie zwiększające bezpieczeństwo systemy.

W opracowaniu ich, konieczna jest znajomość różnych źródeł pożaru oraz przyjęcie przez projektanta systemowego i zintegrowanego podejścia, koniecznego do dokładnej analizy elementów budynku, jako całości systemu zabezpieczeń. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie najwyższego stopnia ochrony ludzkiego życia przed ogniem i produktami spalania oraz ogranicza potencjalne straty finansowe.

Projekty Instalacji Przeciwpożarowych od INTelectro

Nasz zespół inżynierów podczas projektowania Instalacji ppoż. integruje wymagania normatywne, z innymi środkami bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz strategiami projektowymi, w celu stworzenia skutecznych środków ochrony przed pożarem.

Oferujemy:

  • bierną ochronę przeciwpożarową (inaczej pasywną, stosuje się ją na etapie budowy, zalicza się do niej m.in.: montaż drzwi i schodów przeciwpożarowych)
  • aktywną ochronę przeciwpożarową (czyli system reagujący w przypadku powstania pożaru)

Dbamy o dokładną realizację instalacji przeciwpożarowych od projektu, na oddaniu budynku do użytku kończąc.

Sprawdź jak jeszcze możemy ci pomóc:

FUNKCJONALNE PROJEKTY INSTALACJI SYSTEMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

MASZ WIĘCIEJ PYTAŃ ?

 a nasz inżynier ds. bezpieczeństwa pożarowego dobierze i wyceni rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie