...

Montaż Systemów Sygnalizacji Pożaru

Wykonujemy kompleksowe instalacje systemów sygnalizacji pożaru w nowych oraz istniejących obiektach zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami EN54, VDS, NFPA, FM Global. Nasz zespół inżynierów posiada wszystkie uprawnienia i certyfikaty konieczne do profesjonalnego rzetelnego wykonania systemu PPOŻ.
Systemy Sygnalizacji Pożaru

Montaż systemów sygnalizacji pożaru

Technologia zgodna z wymogami bezpieczeństwa pożarowego

Wykonujemy kompleksowy montaż systemów sygnalizacji pożaru,  służących do wykrywania zagrożeń pożarowych, sygnalizowania i informowania o pożarze oraz realizowania funkcji sterujących, które zapewniają bezpieczną ewakuację i zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia.

Nasz zespół, doświadczonych inżynierów  dba o to, aby cały proces montażu systemów sygnalizacji pożaru był zgodny z obowiązującymi wytycznymi bezpieczeństwa pożarowego oraz z wymaganiami firm ubezpieczeniowych.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze instalacje systemów ppoż wykonywane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa  (SITP) a zainstalowane urządzenia posiadają aktualne świadectwa dopuszczeni CNBOP oraz certyfikaty VdS i FMGlobal.

Montaż systemów PPOŻ

Tylko renomowani producenci

Wykonując montaż systemów ppoż opieramy się tylko na sprawdzonych i renomowanych producentach urządzeń pożarowych

Instalacje PPOŻ

Doświadczony zespół techników

Nasze  instalacje ppoż są realizowane przez doświadczonych ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w ochronie przeciwpożarowej. Doskonale wiemy, jak zaprojektować i poprawnie wykonać instalacje ppoż, która zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie.  

Nasi technicy opracują dla Ciebie całą dokumentację dotyczącą instalacji ppoż a po zatwierdzeniu projektu i uzgodnieniu go z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych zajmą się montażem systemu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz projektu instalacji ppoż wraz z instalacją, czy tylko konserwacji już istniejącego systemu, zadbamy o to, abyś szybko i bezproblemowo przeszedł przez ten etap i mógł spać spokojnie.

Montaż systemów przeciwpożarowych

Jak przebiega montaż systemów przeciwpożarowych wykonywany przez systemypozarowe-24.pl ?

Profesjonalnie i bezproblemowo

Twoja instalacja systemu ppoż znajdzie się w naprawdę dobrych rękach, bo do Twojej dyspozycji oddamy cały zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa pożarowego.

Kompleksowo i wygodnie

Otrzymasz od nas wsparcie “od A do Z”, zarówno w kwestiach technicznych, przygotowywania projektu, jak i montażu systemu ppoż oraz obsłudze serwisowej .

Bez ściemy i niedomówień

Zaprojektujemy, a następnie wykonamy instalację systemu ppoż zgodną z aktualnymi przepisami i wytycznymi firm ubezpieczeniowych.     

MASZ WIĘCIEJ PYTAŃ ?

 a nasz inżynier ds. bezpieczeństwa pożarowego dobierze i wyceni rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie

NASZE DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

0 +
LAT NA RYNKU
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
m2 ZABEZPIECZONYCH POWIERZCHNI

Firmy, które nam zaufały

Poznaj firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam kwestie bezpieczeństwa.
Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, dla których opracowywaliśmy różnego rodzaju dokumentacje,
audyty i świadczyliśmy usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Poniżej znajdziesz nazwy firm naszych klientów.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.