PROFESJONALNE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

Zajmujemy się projektowaniem, kontrolą, konserwacją i instalacją systemów przeciwpożarowych.
Zakres świadczonych usług rozpoczyna się od rutynowych inspekcji systemów przeciwpożarowych po wykonywanie oraz modernizację istniejących już systemów. 
Nasi inżynierowie posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty CNBOP oraz mają doskonałą wiedzę na temat aktualnych przepisów i norm EN54, VDS, NFPA, FM Global.

Systemy przecipożarowe

Systemy Sygnalizacji Pożaru – Projekt, Montaż, Serwis

Zajmujemy się projektowaniem, kontrolą, konserwacją i instalacją systemów sygnalizacji pożaru. Wykonujemy okresowe przeglądy systemów sygnalizacji pożarów, modernizujemy istniejące systemy oraz wykonujemy nowe instalacje od zera zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami EN54, VDS, NFPA, FM Global. Nasz zespół inżynierów posiada wszystkie uprawnienia i certyfikaty konieczne do profesjonalnego zaprojektowania i rzetelnego wykonania SSP.
Systemy Sygnalizacji Pożaru

Technologia sygnalizacji pożarowej od INTelectro zgodna z wymogami bezpieczeństwa

 

Systemy sygnalizacji pożaru (SSP) służą do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania i informowania o zagrożeniu oraz funkcji sterujących, które mają zapewnić bezpieczną ewakuację i zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia.

Wszystkie wytyczne odnośnie bezpieczeństwa systemów pożarowych, ich kryteria projektowania i instalacji pochodzą od CNBOP. Nasz zespół inżynierów zadba o to, aby systemy sygnalizacji pożaru były zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi bezpieczeństwa pożarowego oraz z wymaganiami firm ubezpieczeniowych.

Doświadczony zespół techników

 Nasze systemy są tworzone we współpracy z ekspertami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w ochronie przeciwpożarowej. Wiemy, jak zaprojektować i poprawnie zainstalować niezawodny system sygnalizacji pożaru. Celem działania INTelectro jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań wysokiej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej firmie.  

Opracujemy dla Ciebie całą dokumentację dotyczącą SSP. Po zatwierdzeniu projektu i uzgodnieniu go z naszym rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych zajmiemy się również instalacją systemu, żebyś jak najszybciej mógł rozpocząć działalność.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz całego projektu SSP wraz z instalacją, czy też konserwacji już istniejącego systemu, zadbamy o to, abyś szybko i bezproblemowo przeszedł przez ten etap i mógł spać spokojnie.

Systemy przeciwpożarowe współpracujące z centrum monitorowania w celu szybkiego zaalarmowania służb ratowniczych

 Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły naszych systemów sygnalizacji pożaru. Są one tak zaprogramowane, że w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia, szybko przekazują informacje do specjalistycznego centrum monitorowania alarmów. Następnie po wstępnej ocenie zagrożenia powiadomiona zostaje lokalna jednostka SP.

Systemy INTelectro umożliwiają implementacje oprogramowania, które automatycznie wysyła powiadomienie o aktywacji systemu na telefon komórkowy, dzięki czemu w razie jakiegokolwiek wypadku, zawsze będziesz o nim odpowiednio szybko poinformowany.

Sprawdź nasze pozostałe usługi :

MASZ WIĘCIEJ PYTAŃ ?

 a nasz inżynier ds. bezpieczeństwa pożarowego dobierze i wyceni rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie

NASZE DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

0 +
LAT NA RYNKU
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
m2 ZABEZPIECZONYCH POWIERZCHNI

Firmy, które nam zaufały

Poznaj firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam kwestie bezpieczeństwa.
Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, dla których opracowywaliśmy różnego rodzaju dokumentacje,
audyty i świadczyliśmy usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Poniżej znajdziesz nazwy firm naszych klientów.