...

DSO dla transportu

TRANSPORT

rozwiązania DSO dla transportu

Rozwiązania DSO dla transportu

W coraz bardziej zapracowanym świecie transport publiczny staje się powszechnym rozwiązaniem na całym globie. Odpowiednie informowanie pasażerów jest niezbędne w celu osiągnięcia ich satysfakcji i zapewnieniu bezpieczeństwa. Jest to nie lada wyzwanie dla wszystkich przedsiębiorstw transportowych. Systemy rozgłaszania głosowego i dźwiękowych sygnałów ostrzegawczych są ważnym elementem do spełnienia stawianych wymogów, a nasza firma specjalizuje się w technologii pozwalającej na niezawodne dostarczanie precyzyjnych i zrozumiałych komunikatów w skomplikowanych środowiskach akustycznych obecnych w węzłach komunikacyjnych.

Współczesne podróżowanie scala ze sobą wiele różnych metod transportu publicznego w celu zapewnienia szybkiego i komfortowego przemieszczania się.  W związku z tym do odpowiedniego przekazywania informacji potrzebne są lepsze i bardziej zaawansowane systemy DSO.

ELASTYCZNA TOPOLOGIA 

Rozwiązania oferowane przez INTelectro umożliwiają nie tylko przekazywanie komunikatów za pomocą mikrofonu lub  wcześniej nagranych wiadomości głosowych, ale również nowoczesne funkcje jak integrację z systemami sygnalizacji pożaru, systemami telefonii cyfrowej i radiowej SIP, wysyłanie  wiadomości poprzez tablety używane przez personel wewnątrz budynku, a także integrację z systemami informacji pasażerskiej i baz danych zapisujących ruch kolei. Systemy pracują w oparciu o infrastrukturę LAN i WAN, dzięki czemu całe linie stacji mogą być zarządzane i monitorowane ze zdalnych ośrodków kontroli.

UDOGODNIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Rozwiązania oferowane przez naszą firmę wyposażone są w wiele udogodnień także dla osób niedowidzących lub z defektem słuchu w postaci pętli indukcyjnej. INTelectro oferuje urządzenia elektroniczne posiadającą pełną certyfikację EN54-16.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ SYSTEMÓW DSO DLA TRANSPORTU

INTelectro dostarcza kompleksowy projekt systemu wraz z symulacją akustyczną w celu zapewnienia zrozumiałość komunikatów i możliwości przeprowadzenia bezpiecznej ewakuacji dla pasażerów na każdej stacji.

INTEGRACJA

INTelectro w ramach realizacji inwestycji oferuje również dostawę oprogramowania do wizualizacji. Umożliwia to operatorom posiadanie interfejsu graficznego na komputerze do tworzenia lub aktywacji wiadomości i ogłoszeń. Jednocześnie na ten sam ekran otrzymują informacje z interkomów oraz punktów informacji pasażerskiej. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest również utworzenie raportu ze stanu i sprawności działania systemu. Raport może być przesłany do systemu BMS w celu uzyskania w pełni zintegrowanego rozwiązania w budynku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.