Przygotowanie obiektu do odbioru przez PSP

Zajmujemy się przygotowaniem obiektów do odbioru przez PSP, które poprzedzają bezpośrednio etap rozpoczęcia korzystania z nich.
Odbiory PSP

Zakres usługi obejmuje:

  • przygotowaniem budynku by spełniał wszystkie wymogi względem przepisów ochrony przeciwpożarowej,
  • ewentualne usunięcie nieprawidłowości
  • przygotowaniem całej, koniecznej do odbioru budynku dokumentacji
  • przygotowanie powiadomienia do właściwej Komendy Miejskiej / Komendy Powiatowej PSP o zakończeniu budowy obiektu budowlanego i zamiarze przystąpienia do jego użytkowania.

Jaki zakres ma przygotowanie obiektu do odbioru?

 

Przygotowanie obiektu do odbioru przez PSP ma miejsce przed zakończeniem ostatniego etapu budowy i rozpoczęciem użytkowania go.

Inwestor lub właściciel budynku musi nam dostarczyć całą konieczną dokumentację, w skład której wchodzą np.: dziennik budowy, projekty techniczne, protokoły przyłączy i instalacji oraz potwierdzenia ich odbioru. Pełen wykaz dokumentów przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie. 

Poza dokumentacją budynek musi być wyposażony we wszystkie wymagana zabezpieczenia przeciwpożarowe, sprzęt gaśniczy i być odpowiednio oznakowany. Oznaczone muszą zostać drogi przeciwpożarowe oraz miejsca zagrożenia wybuchem, jeżeli takie znajdują się na terenie obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania budynku konieczne jest również opracowanie instrukcji bezpieczeństwa przeciwpożarowego[1], które również wykonany dla Ciebie w INTelectro.

Doświadczony zespół inżynierów INTelectro


Mamy sprawdzony zespół inżynierów pożarnictwa, który już od wielu lat działają w branży ochrony przeciwpożarowej, dzięki nim możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Wiemy jak odpowiednio przygotować obiekty przez użytkowaniem, aby były bezpieczne dla wszystkich osób, które przebywają w nich stałe lub cyklicznie.

Jeżeli chcesz więcej informacji na temat przygotowania obiektów do odbioru przez PSP, skontaktuj się z nami

Sprawdź nasze pozostałe usługi :

Montaż Systemów Pożarowych

Serwis PPOŻ

Od sprawności poszczególnych elementów instalacji bardzo często zależy skuteczność akcji ratunkowej, a tym samym zdrowie i życie. Nie warto lekceważyć tej kwestii. Zleć profesjonalny serwis przeciwpożarowy naszej firmie – oferujemy kompleksowe naprawy, konserwację i legalizację wszystkich urządzeń przeciwpożarowych. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów i dysponujemy specjalistycznym sprzętem.

Czytaj Więcej »
próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

Przeprowadzamy próbną ewakuację, która ma na celu przygotowanie pracowników oraz użytkowników budynków do prawidłowego reagowania w sytuacjach zagrożenia i przeprowadzenia skutecznej akcji ewakuacyjnej.

Czytaj Więcej »

MASZ WIĘCIEJ PYTAŃ ?

 a nasz inżynier ds. bezpieczeństwa pożarowego dobierze i wyceni rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie

NASZE DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

0 +
LAT NA RYNKU
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
m2 ZABEZPIECZONYCH POWIERZCHNI

Firmy, które nam zaufały

Poznaj firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam kwestie bezpieczeństwa.
Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, dla których opracowywaliśmy różnego rodzaju dokumentacje,
audyty i świadczyliśmy usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Poniżej znajdziesz nazwy firm naszych klientów.